| Dede_4091 a întrebat:

ati vazut fetita aceea blonda din videoclipurile lui Ionut Cercel ...cine este de fapt?
"iubita" luilaughing))
Ca inca nu am aflat...

Răspuns Câştigător
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nu` laughing
Este o fetita care joaca intr-un videoclip ca un fel de acor, dar aia care au facut videoclipul nu o vrut ca sa puna incontinuu oameni adultiwinking
Asa ca so gandit:-Ce-ar fi sa punem o fetita ca doar despre asta e vorba in videoclip sau nu stiu cum sa-ti explic deci nu e iubita lui este doar o fetita care joaca in videoclipul ala ca iubita lui happy

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Daaaaaalaughingfunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o fata lolk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, eu stiu ca aceea fata e de fapt sora lui Ionut Cercel. peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e iubite lui ca o saruta si se potriveste cu el si n-are cum sa fie sora lui rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor