| Crisk a întrebat:

Au auzit odată la cineva pe strada o piesă în limba română cu melodia din link-ul de mai jos. Știe cineva cum se numește? Îl caut de vreo 3-4 luni. https://youtu.be/pbPNUeQpTd8

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Https://youtu.be/sEyHFDF6Yhc

| Crisk explică (pentru viavo):

Ms mult

| viavo a răspuns (pentru Crisk):

Nu ai pentru ce.

7 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

O am pe memorie in masina, dar habar nu am cum ii spune. O sa ma uit si am sa iti scriu.

| viavo a răspuns:

Mai este una in romana, dar nu o gasesc.

| Crisk explică (pentru viavo):

Nu știi cum se numește macar sau câteva versuri? Cânta un fel despre iubire, cam ceva pe aici

| viavo a răspuns (pentru Crisk):

Stiu, dar nu imi aduc aminte nimic din versuri. Am sa ma uit pe toate stickurile ce le am ca acum sunt curios.