| gHioo a întrebat:

Aveti idee ce marca de chitara este asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres

7 răspunsuri:
| rotariurazvan a răspuns:

S-ar putea sa fie personalizata unica doar pentru jhony cash

| gHioo explică (pentru rotariurazvan):

Am aflat, seamana cu Epiphone EJ200, in fine, as vrea sa mi-a iau peste o luna si eram curios

| gHioo explică:

Nu cred ca e un stagg,pare mai mult un Epiphone, nu stiu, plzz cauta mai bine

| zuzapitika a răspuns:

Are o forma ciudattabig grinpare a fi Stagg SW205TR, chitara acustica "Dreadnought"

| zuzapitika a răspuns:

Parca e o asemanare intre cea din mana tipului si "The Gibson" acoustic guitar modelul din 1918...

| gHioo explică (pentru zuzapitika):

Tipul se numeste Johnny Cash

| gHioo explică (pentru zuzapitika):

Modelul 1918 are cordarul pana la capatul placii de rezonanta