| bobo_1088 a întrebat:

Buna happy
cam cat ar costa un pian puppy dog eyes?

sunt incepatoare dar din totdeauna mi-a placut pianul si mi-ar placea foarte mult sa invat sa cant la elbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bufu_3680 a răspuns:

Depinde... sunt si de 1000 de euro, dar' sunt si de 2000, 3000, depinde de calitate. Uite un site de unde ai putea sa iti faci o parere de pret : http://www.aaz.ro/vanzari/13/pret-pian :)
Funda?

2 răspunsuri:
| ShaLuN a răspuns:

Depinde si de pian. SUnt simple sunt profesionale daca il ei de la cineva poti sa jungi intre 1500 - 3000 daca nou mai mult.

| HolyDiver a răspuns:

Pai... Avand in vedere ca esti incepatoare... N-ar fi bine sa te arunci la un pian. Zic eu sa-ti cumperi o orga. Daca esti din Bucuresti, ai Magazinul Muzica. Face livrari si in tara.

www.magazinuldemuzica.ro

Aici gasesti si preturi. Bafta!