| sweet2dream a întrebat:

Care este/sunt membrul/membrii vostru/vostri favorit/favoriti din trupa SS501(si de ce este/sunt?)? Ai mei sunt kim hyun joong si kim kyu joon. funda si vot

3 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Oh well. Preferatul meu e Park Jungmin. De ce? Umm, e atat de dorky şi de... xD out of this world că n-ai cum să nu-l placi. Următorul e Kim Hyung Joon (the maknae, not the leader)... din aceleaşi motive? (DIEHARD TOM & JERRY aka Hyung Joon x Jung Min shipper here).
So ummm... Îmi plac toţi... E greu de ales. xD
Ca voce cu siguranţă preferaţii mei sunt Heo Young Saeng şi Park Jung Min, dar personalitatea lui Young Saeng mă lasă rece... Întelegi tu. xDD

| marui08 a răspuns:

1.Kim Hyung Joong.(the leader.) :X preferatul meu :X
2.Park Jungmin, e tare simpatic.
3.Kim Hyung Joon, e dragut!

| didixsmile a răspuns:

Nu prea pot alege fiindca toti au ceva aparte dar imi place extraordinar de mult vocea lui young saeng in rest toti sunt pe locul I in inima mea :*:*