| KubetiiOO a întrebat:

Care este trupa de muzica preferata?happy

12 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

în principal Rammstein,Iron Maiden,AC/DC,Sex Pistols, The Adicts, UK Subs...

| Crisis a răspuns:

Probabil ca Dimmu Borgir, Immortal, Behemoth si Rammstein.

Răspuns utilizator avertizat
| NuclearAssault a răspuns:

Megadeth

| Polaris a răspuns:

Queen. Și Megadeth.

| GusWaters a răspuns:

Rammstein,Sepultura,Queen,Blind Guardian,Dream Theater,Pink Floyd, The Who, The Ramones.A trebuit sa ma limitez la cateva.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu cred că pot alege doar una. Sutn mai multe... Queen, Dark Moor, Amon Amarth...

| xEmiii a răspuns:

Narcotic Sound.

| Mikiee a răspuns:

A mea? pai... Paramore.

| Tessa a răspuns:

Disturbed, Children of Bodom, Rammstein, Slayer, Iron Maiden, Leverage, Anathema, Massakren, Celesty, Jane's Addiction si multe altele. Tin se mentionez ca nu aceasta este ordinea corecta.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu exista trupa preferata, exista gen preferat:metal, heavy metal...

| paranteză a răspuns:

Metallica,Pantera,Ac/Dc,Scorpions. mai multe.
Daca iti place si tie rock-ul nu ezita sa treci pe aici :
http://chitara-guitar.blogspot.com/