| ooFuChsiAoo a întrebat:

Caut melodii noi, din 2011thinking Funda pentru cele mai >multe:X8-

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Din 2011 sunt: Simplu-Dancer 4 money, Pink- F**king perfect, Flo rida ft. T Pain vs. David Guetta- Low is gone Remix 2011.

cam atatea stiu. noi din 2011. restul spuse de ceilalti sunt din 2010.
fuunda?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

O melodie care imi place e mohabi- bumpy ride, guess who-manifest, puya americandream, guess who-sunete astea sunt destul de faine am sa iti mai dau cand imi amintesc de ele

| Ĺöļļy_8212 a răspuns:

Uite top 50 cele mai noi melodii...snt super tari...tot d aici le-am luat si eu http://top50.jurnalul-meu.com/

| Vallentyne a răspuns:

Dj dani 2010 Ce ai zis tu acolo sunt vechi.laughing Uite cateva.; x Adela Popescu- I miss you, Claudette ft Sonny flame- around the world, Sasha Lopez - All my people, Bruno Mars - just the way you are, Phelipe-gitana, Mai sunt dar astea mi se par mai mistoo mai stiu si mai vechi cu Andra - something new.; x Sper ca te-am ajutat.:*

| djdani2010 a răspuns:

big grin Vallentyne, melodiile care le-ai dat u sunt mai noi adevarat ca in fiecare zi apare cate o melodie noua

| CosmiiX a răspuns:

Hey`winking
Corina-sleepin`
Alb negru- magical:X
Guess who-manifest
Barbara streisand[ sorry da nu stiu cine o cantahee hee]
Cherylcole- Promise this
Shakira- Loca:X
elena gheorghe-midnight sun
b. U. G mafia-LA FEL DE PROST CA TINE
b.u.gmafia- cat poti tu de tare
Voltaj- i wanna be free.[ nu e chiar noua da e faina:X]
rihanna-only girl-2010
Funda te rooog!:X