| julie205 a întrebat:

Ce credeti despre muzica rock?

26 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

Ador muzica rock! Mi se pare geniala, ma linisteste cand is nervoasa, totodata sunt piese rock care imi alimenteaza nervii, dar imi place. Eu zic ca decat sa asculti cacaturile de la radio sau manelele, cea mai buna alegere ii rock'u. (Ok si rappu') laughing.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mai frumoase e manelele.

Răspuns utilizator avertizat
| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru TheMechanix):

laughing
Heresy!

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Muzică pentru sataniști și dereglați mintal.

| julie205 explică (pentru Wøodenpints):

Ai incercat sa asculti, sa traduci sau sa intelegi vreo melodie rock inainte sa iti dai cu parerea?

| Wøodenpints a răspuns (pentru julie205):

Da, dar m-a luat durerea de cap. A trebuit să fac o clismă cu agheasmă după.

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Muzica? Ce amuzant.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu imi place.Dar nu am nimic impotriva ei. Mie imi place rap-ul, multora nu. Sa le da dau in cap doar fiindca sunt de alta parere?

| julie205 explică (pentru FABULOSUL6000):

Bă, mie una imi place cum gandesti! Chiar daca tie nu iti place rock-ul nu te caci in gustul omului.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru julie205):

Pai tu crezi ca nu stiu cum e? Ce hip-hop si rap asculta toti? Cand aud de paraziti, vescan, bug mafia nu toti sunt extaziati.

| Sociopat a răspuns:

De rahat

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Imi place muzica rock, in special cea veche, din anii '70-'80-'90. Pot spune ca este, in topul preferintelor mele, al doilea gen de muzica ascultat, dupa cea clasica. Ador melodiile lui Eric Clapton, ale lui JJ Cale, sau ale unor trupe precum Queen, Scorpions, AC/DC, Guns'n'Roses, Pink FLoyd, Led Zeppelin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord ca rock-ul e in mare parte muzica satanista dar mi se pare ciudat cum unii '' credinciosi'' incearca sa tina necuratul la distanta aruncand cu laturi in semenii lor si numindu-i dereglati mintal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce retardat ar asculta asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/ItFj6Pt.jpg

| Lαrisα a răspuns:

\m/ Nu ascult rock. laughing

| Happyjump a răspuns:

E nasoala, nici nu prea as numi-o muzica

| suzuharuhi a răspuns:

Majoritatea retardatilor de aici cred ca prin rock se inteleg doar tipate si chitari puternice... Julie a vorbit de rock in general...nu a zis nimic de metal dragilor..TheMechanix degeaba te caci pe tine, ramai la manelele tale, nu meriti arta rockului.Nici macar nu ati ascultat rock si incepeti ca e de ****, ca e pentru satanisti si dereglati mintal.
Dereglat mintal esti tu amice! Ramai la Violetta si Lala Band ca aia fac muzica mai buna :))
Mie una imi place rockul in special aceasta melodie https://www.youtube.com/watch?v=giYG7EKOf9c

| Pricked a răspuns (pentru suzuharuhi):

Sunt politicoasă şi te scutesc de timpul dedicat vizitelor profilelor.
http://i.imgur.com/yHVWdcp.jpg
http://i.imgur.com/aczyCDz.jpg
http://i.imgur.com/7AHkfxK.jpg
http://i.imgur.com/G866zAd.jpg
http://i.imgur.com/6r15jGm.jpg
http://i.imgur.com/wwPjrlW.jpg
Trist e că nu eşti capabilă să miroşi sarcasmul, girlie.

| suzuharuhi a răspuns (pentru Pricked):

Mdea niste profile..si eu as putea sa-mi pierd vremea pe TPU dar am treburi mai importante de facut.

Răspuns utilizator avertizat
| cayu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM
mi-e unul imi place rock