| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă mai exact că o piese este prea comercială? Aud mereu oameni criticând cântăreți deoarece piesele lor sunt prea comerciale.

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

O piesa comerciala este o piesa facuta pentru a fi vanduta, in care nu s-a implicat nimeni sentimental.Inseamna ca melodia este seaca, fara pic de sentiment si mesaj.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Melodiile comerciale sunt făcute doar pentru bani, nu se pune suflet și talent în ele, sunt scârboase, groaznice, și oamenii care le ascultă habar nu au să aprecieze ceva de calitate.
exemple de artiști comerciali - justin biberon, Inna, Puya, Narcotic Sound, Spike, Miley Cyrus, Selena Gomez, Lady Gaga, 50 cent și ce alți idioți mai ascultați voi. Ăștia nu sunt cântăreți, sunt maimuțe.
Baftă

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu conteaza calitatea ci doar ca se vinde bine!