| Vero1996 a întrebat:

Ce melodie va place mai mult Shakira - Waka Waka sau K`naan - Waving flags?

Mie imi plac amandoua foarte mult mai ales Waving flags pentru ca da un aer de optimism.

Fundita la cel mai detaliat argument

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Imi place foarte mult videoclipul Shakirei deoarece este plin de viata, iar artista este foarte naturala.Imi place dansul Waka-Waka, imi place stilul de dans al Shakirei si atitudinea acesteia.
Imi plac versurile melodiei Waving flags, nu prea imi place videoclipul. Oricum, ambele melodii sunt frumoase.

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Acuma te gandesti si tu sa intrebi? Cand s-a terminat campionatu' rolling on the floor

| BitchImfabulous a răspuns:

Mie imi place shakira-waka waka are un videoclip foarte bun : danseaza foarte bine ea si celelalte, inceputul e destul de haios cu fotbalisti care se misca in reluarelaughing.
In plus shakira are o voce extraordinara, imi place mult cum canta.

| Danny_4297 a răspuns:

Imi plac amandoua ...Nu prea poti sa faci comparatie...

Wakin Flag are mai multe versiuni si toate sunt super tari big grin.

Waka waka este melodia oficiala a campionatului si are un videoclip foarte tare. multi fotbalisti in el big grin. Unii chiar danseaza rolling on the floor.

Mi'e imi plac amandoua. big grin

| SaȘha_7030 a răspuns:

Waka Waka si sa iti zic si ceva acum cateva zile eram la o amica si am sunato pe o tipa Ioana din sv si era beata laughing si canta melodia asta ma radeam eu cu aceea amica tipa in toata casa rolling on the floor

| SaȘha_7030 a răspuns:

Waka Waka si sa-ti zic si motivul acum cateva zile eram la o amica si am zis sa sunam o tipa din sv si o sunam noi si ea canta aceasta melodia (fata aceea era beata )rolling on the floor)

| MadNNNeS a răspuns:

K'naan-Waving flags imi place mult.Versurile sunt foarte emotionante.