| abcdefgh a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=uI7EfpsGoQg - Dj Rynno Feat Sylvia - Stereo? Crede ti ca vocea Silvyei e remixata?

Răspuns Câştigător
| mafi5 a răspuns:

Este frumoasa melodia imi plaje dar nu e remixata.sa faci diferenta intre mel originala si cea remixata.adica mel asta e originala si scrie cine o canta cum se numeste mel si la sfarsit remix.si faci diferentabig grin
noroc!

3 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Melodia e frumoasahappy, iar vocea ei e remixata cu siguranta

| OrochiFan a răspuns:

Stiu doar ca-mi place piesa, dar in rest nu o ascult pe tipa ca sa imi dau seama

| qLoveSmileღ a răspuns:

E printre melodiile mele preferate; x... vocea Silviei nu e remixata happy