| iulia972 a întrebat:

ce parere aveti de melodiahttp://www.youtube.com/watch?v=XijOOaJrGJI

Răspuns Câştigător
| TestoasaRoz a răspuns:

E super:X am fost si la concert cand au venit in ploiesti Sunt talentate fetele astea big hug cat despre versuri...foarte expresive...happy

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mai bun decat manelele electronice din ziua de azi, dar nu indeajuns. Nu imi place.

| AnaisC a răspuns:

De mult aflata pe piata:-? DE prin 2007-2008 cred
Da, imi place melodia
Nu ma dau in vant dupa Blaxy girls dar...
fete cu tupeu si fara silicon asta vreau sa vad:d
www.WarAndRiot.blogspot.com

| pretzel a răspuns:

De cand nu am mai auzit melodia asta! Imi plac foarte mult fetele de la blaxy girls :X:X si melodia e bestiala. chiar ma regasesc in ea. laughing adica i-as dedica-o unui baiat care se tot tine dupa mina laughing

| licuricisclipici a răspuns:

Este super frumoasa:X:X O ador:X:X:X:X

| p3bogdan a răspuns:

Este ok, Blaxy Girls sau muzica in Romania(de acest gen)nu este promovata indeajuns.

| annk_6204 a răspuns:

E faina numai ca e veecheoh go on

| Deutssa_9489 a răspuns:

Pff... ce intrebare big grin...
stiu melodie
e superwinkingbig grin