| TeoPT a răspuns:

Două trupe pe care le ascult cu plăcere oricând.
Uite o întrebare bună la categoria "muzică".

Baftă

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

The best of Hammerfall:
http://www.youtube.com/watch?v=4ThArDEFA4c&feature=related

( superba )

3 Doors Down, au piese mult mai bune...

| SorriX a răspuns:

YaY nu credeam ca o sa mai gasesc vreun fan 3 Doors Down xD De Hammerfall nu stiam, da melodia e chiar ca lumea. big grin

| simonna a răspuns:

Si eu ascult acelasi gen de muzica.Superbe amandoua, dar pe a doua o ascult in continuu o ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Adrian!
Prima melodie nu-mi place poate pentru simplul fapt că este prea "dură",dar totuşi apreciez vocile lor care sunt puternice.
A doua melodie este frumoasă,îmi place ce aud, este o voce bună, iar mesajul melodiei este profund aşa cum agreez eu.
Mulţumim frumos pentru audiţie o zi cât mai plăcută în continuare!

| SCUMPIK_6039 a răspuns:

Foarte mijto

| SCUMPIK_6039 a răspuns:

Da e fffff frumoasa