| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Hei, Tramvai...pe primul loc,indiscutabil!
In schimb, nu-mi place Proconsul, nu ma intreba de ce ca nu am studiat problema, nu stiu, ceva nu imi suna mie bine la ureche...parerea mea!
VH2-au cateva piese ok, insa iti spun un secret ( nu-l suport nici pe Cotabita ) big grin
Concluzia: Pasarea Colibri- the best!

| pwp a răspuns:

Prima=superbaa,nu am mai ascultato de la 7 ani(cred), dar inca stiu versurile! Like!
a doua=nuam auzit de aceasta formatie, dar melodia mi se pare cunoscuta.si imi place happy Like!
a treia=o melodie superbaaa love struck.imi aminteste de copilarie happy Like!

toate melodiile puse de tine mi-au placut.mai pune te rog!

| Esperança a răspuns:

Mie imi plac. le ascultam si eu candvahee hee

| Andreea_5022 a răspuns:

Sincer nu ascult genu' asta de muzica da ce sa zic
nu pot sp ca imi plac