| Iuliaana a întrebat:

Ce parere aveti despre Eurovisionul de anul acesta si despre castigatori. Eu una, sunt dezamagita caci nu mi s-a parut o melodie demna sa castige. Preferatul meu a fost si ramane Eric Saade, Suedia. Melodia lui a fost mai mult decat magnifica.

5 răspunsuri:
| claudia94 a răspuns:

Mie nu mi-a placut nimic laughing

| pwp a răspuns:

Imi pare rau de noi, locul 17 nu este unul prea bun...

| Delyaa a răspuns:

Io.prima seara in care a cantat Eric Saade.is fana lui nr.1happyil adorhappyi frumos.inteligenthappysi canta si danseaza divinhappyel merita sa castige 100%happycat despre romania...noi nu o sa finnever pe locul 1happydar chiar 17?!cryingasta i prea de totsad

| theprettyreckeless a răspuns:

Foarte naspa Eurovisionul. mi-am irosit 5 ore din viata sa vad cum castiga Azebaijanul, care nu merita, tipii nu aveau voce, mai ales fata. habar n-am, ceva aranjat.Suedia mi-a placut si mie, desi versurile melodiei au fost naspa, dar Eric a facut spectacol, are voce, e superb love struck. omfg, asa. deci, merita Georgia sa castige cred.
(Suedia ramane in inima laughing.

| madalinna a răspuns:

Au fost melodii slabe, comparativ cu anul trecut. Anul asta a fost groaznic...
Iar castigatorii... chiar nu mi-au placut.