| Bleed a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia 'Someone like you' cantata de Adele? Am pus aceasta intrebare unor prieteni, si am primit raspunsuri gen "asta-i melodie? raised eyebrows ".

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pai prietenii tai sunt niste handicapati ce nu stiu ce e aia muzica...
Adele nu e pe gustul la oricine...dar are o voce senzationala, si este una dintre putinele cantarete cunoscute care pune cu adevarat suflet in melodiile sale!
Nu sunt neaparat fan...dar asta nu inseamna ca nu recunosc o melodie buna atunci cand o vad

| TatSergiu a răspuns (pentru Apache):

Din cate stiu melodia se asculta whistling, respectiv se aude

| Bleed explică (pentru Apache):

Hei, am spus "unor prieteni". Si sunt de acord cu tine, mai putin cu prima parte, in care-mi faci prietenii handicapati.

| Apache a răspuns (pentru TatSergiu):

Mda.m-am grabit, scuze laughing

14 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Este o melodie foarte buna.
Prietenii tai sunt fani Puya si Connect-r probabil, e normal sa nu le placa.

| Bleed explică (pentru Ecea):

Presupunerea ta e adevarata.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da chiar ca " aia-i melodie? straight face ". Mie doar vocea ei imi place...thinking nu si melodia.

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Vocea ei este superba.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere colegele din clasa mea m-au intrebat daca nu cumva m-a parasit vreau baiat de ascult melodia asta...
Dar cui ii pasa ce cred alti eu o adooor!

| Aηdεεε a răspuns:

Eu una, o ador love struck

Mi se pare o melodie excelenta love struck

blushing

| Simo0 a răspuns:

Melodia este extraordinară. Şi poate ai auzit vorba ei:,, Eu fac muzică pentru urechi nu pentru ochi,,. Aşa toate piţipoancele pot să cânte dacă au vocea făcută pe calculator şi se urcă pe scenă în chiloţi. Şi prietenii tăi poate nu aud bine, sugerează-le un control.

| Cristianne a răspuns:

Adele are o voce frumoasă, plus că e una dintre puținele femei care chiar au talent și pun suflet în ceea ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii tai " e manelisti "? laughing
adele are o voce senzationala straight face, iar melodia este superba :o

| simina2002 a răspuns:

O aud la radio mereu si imi place

| SweetxGirl19 a răspuns:

Are ea voce buna.da' sa stii ca melodia aia zici cai facuta ca sa ingropi un om!oh go on
oh go on!