| Teo_7336 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Bon Jovi? :X

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

@pinkyRocker22: Dovada ca esti paralela cu muzica rock...Pe solist il cheama Jon Bon Jovi si trupa se numeste Bon Jovi!
Cat despre trupa numai cuvinte de lauda, niste genii cu melodii care nu pot fi ascultate de toti ghertoii!

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

@pinkyRocker22: Scoate cuvantul rocker din denumirea ta, esti penala.Se scrie Black nu Blakc, idioata!

Imi place trupa, e in top 10 la mine.

| TeoPT a răspuns:

Una din trupele mele preferate. Îi știu de la mama laughing.

| chokingvictim a răspuns:

Lame

| DarkShaodw1 a răspuns:

Ii adorlove struck Sunt absolut geniali!

| MissDelevingne a răspuns:

Pana sa descopar trupa u credeam in muzica rock si nu eram fana muzicii rock dar de cand am descoperit aeasta trupa, unica mea trupa de rock preferata de pana acum, inainte nu ascultam rock

bon jovi a adus rockul in viata mea

| sairunfhrx a răspuns:

Haha bon jovi nu e trupa e un singur barbat si nu imi place mai bine ascult blakc veil brides love struck sau black metal

| sairunfhrx a răspuns:

Da shine Dumniezau te-ai gasit sa-mi zici mie km se scrie? am inversat 2 lith idiiilove struck esti

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

E ok
adica imi place cum cantalove struck