| blackbuttefly a întrebat:

Ce ziceti de noua melodie Mohombi- Bumpy Ride? Funda:X

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

E geniala...o am ca ton de apel laughing
funda?

5 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Mie imi place mult.O ador...e super faina`misto

| 3rN3SyTo a răspuns:

E ultima sa melodie, si e misto, uramtoarea cu siguranta va fi penala no offence dar nu e un cantaret prea renumit cum ar fi Enrique Iglesias...asculta Tonight de la Enrique

| kiufuliki a răspuns:

E supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Desi depinde ce parere ai tu!

| Timmotey a răspuns:

E buna dar nu e stilul meu insa imi place acceptabila e bine ca nu e manea le detest x-(

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

De ce noua? are ceva timp de difuzare, pana si pe radiouri comeriale!

Asculta melodiile astea noi : will i am : this is love, timbaland : melodia pentru step up 4 :X