| sweet moon a întrebat:

Buna cine are mel. adrian minune si mihaita piticu- vb cu inima mea? fundita

5 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Eu cu siguranta nu o am, nu am avut'o si nu o voi avea.Cocalarilor, puneti'va macar ultima jumatate de neuron la treaba, si cautati'va singuri rahaturile astea pe net.Si poti sa imi dai "stupid", ca nu ma intereseaza!happy

| Insanity a răspuns:

Eu cu siguranta nu o am, nu am avut'o si nu o voi avea.Cocalarilor, puneti'va macar ultima jumatate de neuron la treaba, si cautati'va singuri rahaturile astea pe net.Si poti sa imi dai "stupid", ca nu ma intereseaza!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Geronimo9234341 a răspuns:

Plin de cocalari crying

| sweet moon explică:

FuckTheSistem, macar recunosti ca ...esti stupid. bravo!