| DeutzZa96 a întrebat:

Buna cine are sa-mi dea si mie urgent melodia Liviu Hodor feat. Mona - Sweet Love ca la mine nu merge downloadata plzzz la id minora_cu.fitze va roog acum

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Ti-am dat add pe mess. Iti dau acolo melodia!

| Musique a răspuns:

Ce id cul ai ma.
Frate,mi-e frica sa-ti dau add,poate ma speri cu avatare indecente,si statusuri gen "Sun fierbinte"
Pe bune,te ajutam, daca erai si tu un copil ca toti ceilalti, si nu mergeai de partea pitipoancelor.

| Nymphetamine a răspuns:

Hmm,"minora_cu_fitze" rolling on the floor? Am vazut eu id-uri de piti, da asta-i aiurea rau...

| MicutsaBăă a răspuns:

Auzii că minora_cu.fitze rolling on the floor))))))))). Frate, eşti penibilă rău de tot ^^. Adiică mnah ce maii piţii în toată regula. oh go on`!