| betibeti50 a întrebat:

Buna ! Cine cunoaste un site de descarcat muzica romaneasca ?

Răspuns Câştigător
| MariukS a răspuns:

Scuze, dar nu ma lăsa sa iti dau al 2-lea site, cred ca e muzica piratata si asta e cauza. Ma bucur ca te-am putut ajuta. happy

2 răspunsuri:
| MariukS a răspuns:

De la mine ai 2 site-uri :
http://downloadromania.blogspot.com/
si daca descarci muzica de pe al doliea site iti recomand sa folosesti fileshare. Te asigur ca nu au virusi, deoarece le folosesc de 1 an si nu am nicio problema.;)

| betibeti50 explică (pentru MariukS):

Multumesc pentru raspuns! Am descarcat cateva melodii si e ok...multumesc

| MariukS a răspuns (pentru betibeti50):

Scuze, dar nu ma lăsa sa iti dau al 2-lea site, cred ca e muzica piratata si asta e cauza. Ma bucur ca te-am putut ajuta. happy