| Andru1996 a întrebat:

Buna cine imi spune ce melodii au mai scos in 2010... Eminem, Nane si Spike?

Răspuns Câştigător
| Gabii_2437 a răspuns:

Poi...
Eminemlove struck-Not afraid, love the way you lie, when im gone, drop the world ft lil waynelove struck, no love

Nane-magic, asta`s eu, buletin de stiri, naneft Nicalai - Stii ce zici

Spike-realitate, visam,***, scandal, tango, 90 secunde de viata

Sper ca te-am ajutatwinking
Fundaa`:X?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eminem-I'm not afraid
-Love the way u lie
-When i'm gone
-Drop the world
-No love
Nane:Stii ce zici, asta's eu, magic
Spike:realitatea, tanfo, can dance, visam...
BaFTha`!

| DjBattle a răspuns:

Eminem feat Lil Wayne-No love
Eminem-not afraid
Eminem-w. t. p
Eminem-cold wind blows
happy
dar nane ultima melodie paremise a fost in 2009,, Ca o stea''
Ascultare placuta! happy

| Laurentiuuu a răspuns:

Sal Spike a scos melodia :''Banii fac pamantu sa se invarta si toata lumea vrea sa ploua cu valuta etc'' cauta YouTube Funda:X?

| Monique1 a răspuns:

Imi place ca i-ai bagat in aceeasi "oala"
laughing