| enkys a întrebat:

Cine imi spune si mie de unde pot sa downloadez melodia grupului umoristic Brigada 2 pe 3 Master Red, de la "Romanii Au Talent"! Va multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| ROLion a răspuns:

Gasesti clipul cu melodia pe youtube si in alta fereastra scrii pe google youtube mp3 si primele linkuri care apar intri pe oricare si ai acolo o casuta in care pui linkul de pe youtube al melodiei respective si dai download/convert ceva de genu si iti ia melodia direct de pe youtube in format mp3