| DeliaSteffy a întrebat:

Buna` cine imi spune si mie melodii in house genul asta : http://www.youtube.com/watch?v=eNv1tjZW5GU Fara voce. Funda

Răspuns Câştigător
| Johnny19 a răspuns:

Off : roby laughing) ai pus toata istoria insa ai uitat sa ii fii si de ajutor laughing.ea a cerut melodii nu istorie.
on : buna Delia. in in genul acestei melodii iti pot recomanda sa asculti Gigi D'Agostino, Scooter.par fii genul a ce asculti tu.happy

2 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Melodia se numeste Hitek dj Witek, melodia a avut un mare succes fiind si foarte veche, eu o stiu de cel putin 5 ani. ...nu stiu melodii la fel de bune c asta, dar am mai auzit unele asemanatoare, mai cauta

| Johnny19 a răspuns:

De asemenea mai poti asculta Dj Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Marcus Schulz.sunt mai mult stiluri de muzica trance si electro-house.insa categoric iti vor place.happy