| Springflower2020 a întrebat:

Bună! Cine îşi mai aduce aminte de aceste desene frumoase? Ştie cineva cum se numeşte melodia de la sfârşit? http://www.youtube.com/watch?v=u5ffsyqlMl4&feature=relat ed Adică există o variantă mai lungă sau e doar aşa, pentru final, la Simsala Grimm?

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Aaahh Simsala Grim.Off nu le mai baga acum pe minimaxsaddar am cd.Nu stiu cum se numestesad

| Andarock a răspuns:

---> Da, imi amintesc!

--> Sunt foarte frumoase!
---> La sfarsit zice ceva de genu ''Nobody Cares ''. Cauta pe Youtube, poate vei gasi melodia!

. Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Claudya54 a răspuns:

Mi-au placut desene le astea tare mult ce as da sa le mai vad pe minimax