| ANONIM10000000000 a întrebat:

cine stie cum pot descarca muzica de pe net care sa pot sa o pun intr-n clip facut de mine cu poze?

4 răspunsuri:
| ANONIM10000000000 explică:

Da stiu, am facut clipul numai ca imi trebuie muzica si nu stiu de unde sa o iau pentru ca toate melodiile care le-am descarcat aveau si videoclip si nu e pot pune in clipul me, asa ca as vrea sa imi dati un site de unde sa pot descarca muzica gratis fara videoclipwinking

| Buggz a răspuns:

Windows Movie Maker(vezi ca il primesti odata cu calculatorul programul). Este extraordinar de usor de folosit dar daca totusi nu te descurci incearca sa citesti niste sfaturi, da nu cred ca e nevoie... http://www.microsoft.com/windowsxp/using/moviemaker/default.mspx

| ipsi a răspuns:

Pai depinde deunde vrei sa descarci muzica daca vrei de pe youtube foloseste http://www.flv2mp3.com/ si daca vrei sa faci un clip foloseste windows movie maker

| catalina_8625 a răspuns:

Imi ce scuze dar nu stiu poate ai sansa in alta parte