| AleXasta a întrebat:

cine stie cum pot taia melodiile ca vreau sa iau refrenul de la melodia lui madalina manole suflet gol... va rog ajutati-ma!
mersi:*:*

6 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Descarcă-ţi golden mp3 şi cu el poţi tăia refrene

| username_8290 a răspuns:

Cel mai simplu program de taiat este mp3DirectCut. Doar asta face si este pentru incepatori.

A fost primul` program de gen pe care,, am pus mana " si din prima am reusit.

bag in el melodia, selectezi partea dorita dai salvare si salvare doar poartea selectata.

| username_8290 a răspuns:

Mp3DirectCut

| SentimenteColorate a răspuns:

Te inplor da-mi fundita puppy dog eyes

| Same.User a răspuns:

Daca ai mp3 cu melodia respectiva, iti recomand mp3 direct cut.
http://www.toggle.com/lv/group/view/kl36648/MP3_Direct_Cut.htm