| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Buna!
Cu-i ii place Lady Gaga? De ce?
Imi imi place la nebunie!

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Imi place pentru ca este originala...si urasc cand cineva incearaca sa o imite... oricum nu va reusi. IMi place ca e nebunatica si nu ia in consideratie ce spun altii+ca-mi place mult si voceahappy
O seara buna papahappy

8 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Este geniala, creativa, originala si de necopiat(adica oricat ai incerca sa o copiezi, nu vei reusi, pentru ca are acel ceva care o face sa para unica si nebuna). Este chiar nebuna(nu stiu daca in sensul bun sau rau). Melodiile ei sunt exceptionale! Au un ritm dansant, versuri foarte bune, iar vocea ei este mai diferita decat ale celorlalte artiste(in sensul bun).

Face ea ce face, si de fiecare data ne lasa uimiti!
Eu una, O ADOR!

| Mony a răspuns:

Si mie imi place la nebunie... mi-am decorat camera cu postere cu ealaughing:happyhappyhappy

| 11vladutz90 a răspuns:

Mie imi place pentru. ca e extravaganta, intotdeauna te surprinde cu haine inspirate din sex-shopuri sau din filme SF... dar multe dintre aceste costumatii sunt pur si simplu nascocite superb, nu am mai vazut pe nimeni ca Lady Gaga, este originala, este precum Madonna, deja putem sa-i spunem Madonna 2. Ea canta superb si sunt foarte rare spectacolele care nu sunt incendiare iar restul sunt cu adevarat incendiare (http://www.youtube.com/watch?v=y5Wpm8svP8w), altele sunt superbe (http://www.youtube.com/watch?v=Ld4vhNfwAXw). Lady Gaga, fie ca unii vor sau nu vor sa spuna, este UNICA, nu va fi, prea curand, cineva ca ea...si vorbesc la prezent pentru. ca ea inca traieste. Pa-pa:))

| manuelaaa a răspuns:

Si eu o ador:X
are o vocee superba, nu numai cand canta ai ascultato vreodata vorbind:X
frumoasa nu prea e, dar cu tzinutele ei atrage mereu atentzia publicului, iar voceea ei ne face pur si simplu sa uitam de cum arata, iar eu cred ca ar merita sa ii ia locul madonnei de regina a muzici pop...parerea mea este ca madonna nu ii ajunge (in legatura cu voceea, aparitile, stilul)nici pana la varful degetului mic...parerea mea:*

| AnaEindragostita a răspuns:

Imi place cum canta chiar daca unele filmulete deale ei st cam././.

| andrei95 a răspuns:

Imi place doar cum canta

| Buhuuu a răspuns:

Buna!
Lady Gaga este o artista destul de ciudata pentru unii, uimindu-ne cu ceea ce poate face!
Multora ne place, cu toate ca nu am adopta niciodata stilul ei.
Si mie una, imi place!