| Sfatuitoarea01 a întrebat:

Cu ocazia unui eveniment nu as dori sa inchiriez DJ asa ca as avea nevoie de un program care permite editarea melodiilor, sau cel putin sa ofere continuitate. De exemplu nu vreau sa se termine o piesa (dupa care sunt acele secunde in care nu se mai aude nimic) apoi iar o piesa. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

La winmap ai setari de genul. Dar nu l-am mai folosit asa ca nu stiu care sunt. Sigur exista, si mai puteai gen sa suprapui ultimile 5 secunde din melodie cu primele 5 din urmatoarea melodie.