| abcdefgh a întrebat:

Cum imi pot pune o melodie la profilul de la hi5?

Răspuns Câştigător
| ov1d1u a răspuns:

Copiezi acel "embed code" pe care ţi-l oferă site-uri precum Trilulilu sau YouTube şi dai "paste" la tine pe profil, după care postezi mesajul

7 răspunsuri:
| Amylee_1318 a răspuns:

Eu imi cream un slide cu poze si cu melodie... dar parca merge si de pe youtube, exista un site care iti permitea sa pui melodii de pe youtube. numai ca am uitat cum se numeste site-ul. ma interesez daca vrei si revin cu link-ul big grin

| Beatrice a răspuns:

Hmm, uite de exemplu acum am Fly project-goodbye
sau
Puya-americandrim
sau
alessia-boro na su po
sau
alexandra stan-mr. SaxoBeat
sau
andra-something new
sau laughing
residence deejays feat. Frissco-ECHO :X:X:X

| vLd a răspuns:

Sall.
Pai depinde sunt mai multe feluri in care poti sa-ti pui muzica eu de ex am un ipod pe profil si pui pur si simplu muzica in el cu ajutorul unui site;)

http://www.mixpod.com/account-main.php

Intri aici iti faci un cont (gratis)si te descurci ai acolo instructiuni si tot ce trebuie culoare, tatuaj si lista de melodii.

Succes! :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate

| Cigαяєttє a răspuns:

Intri pe youtube si cauti melodia pe care o vrei apoi apesi pe embed copiezi codul si ii dai paste pe hi5 la despre mine sau la interese si apoi dai save.Bafta!big grin

| Anonim134 a răspuns:

Http://muzicahi5.com/ intra aici pune linkul` de pe youtube. si dai creare cod...
pui codul intr-un comm sau la interese

funda?:>

| Beatrice a răspuns:

Http://www.programeyahoodownload.tk/

Eu cu asta mi-am pus :)