| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy...Cum o cheama pe fata de 16 ani de la X factor Romania si ce melodie a cantat ea pe data de 12.11.2011?

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
Irina Florea a cantat melodia-I dont want to miss a tinglove struck

| Dumnezău a răspuns (pentru annkaa):

Pe dracu! Asa o cheama, dar a cantat de fapt Evanescence-My Immortal, cu tipul ala cu chitara ca acompaniament.

| annkaa a răspuns (pentru Dumnezău):

Pai da am crezut ca ai vrut sa stii ce a cantat la X factor ...aia ce ai zis tu a cantat cand a venit tipul cu chitara...oh go on puteai sa precizezi