| daniela1107 a întrebat:

Buna! Cum se mai descarcă in ziua de astăzi melodiile pe telefon?laughing) Eu in trecut foloseam site ul cucurigu și aplicația snaptube. Ceva siteuri/aplicații gratuite și sigure știți?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Asta e cel mai ok, îl folosesc de un an și ceva și nu am avut probleme (e un fel de snaptube)
https://ymusicapk.com/
Fundiță?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube MP3 convertor.

| Ioana1ler a răspuns:

Eu îți recomand să folosești aplicația ESound poți descărca orice piesă de pe Youtube în doar câteva secunde ( ai și niște reclame dar nu apar foarte des )