| adellina a întrebat:

Buna!
Cum se numeste aceea melodie care spune urmatoarele versuri:"Si tu poti fi ranit de o fata...Nu uita ca si baietii plang cateodata"?

Ms.

Răspuns Câştigător
| wormy a răspuns:

Holograf-Si baietii plang cateodata
http://www.youtube.com/watch?v=7Ov3ybI4aMo

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Holograf-Si baietii plang cateodata.

| dracdeingerash a răspuns:

Posibil sa te referi la Mecena - Din inima :"si eu pot fi ranit de-o fata si baietii mari plang cateodata..."winking
Clar si mie mi-a aparut in minte prima data melodia "Si baietii plang cateodata" semnata Holograf, dar versurile date de tine coincideau mai mult cu melodia "Din Inima" semnata Mecenawinking
oricum mersi pentru bifarea "stupid"

| dracdeingerash a răspuns:

Si eu m-am gandit initial la Holograf "Si baietii plang cateodata", dar versurile tale mai mult coincideau cu "Din inima" semnata Mecenawinking oricum multumesc pentru bifarea "stupid" laughing

| anonymus12345 a răspuns:

Holograf - Si baietii plang cateodata?

| axelmatei a răspuns:

Holograf - Si baietii plang cateodata

| gloria a răspuns:

Si baietii plang cateodata-Holograf

| Musique_7725 a răspuns:

Melodia se numeste Si baietii plang cateodata cantata de holograf

http://www.youtube.com/watch?v=7Ov3ybI4aMo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mecena- din inimahappy
nu e holograf- si baietii plang cateodatahappy

| hyatt a răspuns:

Nu e Holograf.Nu stiu, parca imi suna cunoscut.