| SuperMagicSmile a întrebat:

cum se numeste melodia de la hbo, era ceva de genul,, baby you`re crazy, but you amaze me... fundita

8 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Kimberley Locke - 8th World Wonder?
http://www.youtube.com/watch?v=GFzhFlSQ-zQ

| ionica56 a răspuns:

Kimberley Locke - 8th World Wonder

e preferata mealove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e kimberley locke.
si pe mine ma intereseaza sa stiu cine canta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, intr-adevar nu aia e piesa. Si eu o caut de cand am auzit-o...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David Tennant sau Robbie Williams - Forever Texas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versurile sunt: everytime we touch everytime we kiss baby it's too much everything you want everything you say everything you do baby you're crazy but you amaze me

si eu o caut si nu o gasesc am scris versurile p google si tot nu gasesc melodia.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim getused.:*

| getused a răspuns:

Am cerut promoul la HBO, iar ei l-au postat pe facebook. Poftim: http://www.facebook.com/video/video.php?v=157205344311362