| anonim_4396 a întrebat:

Buna

cum se numeste melodia de la reclama : Familia Antena 1 Mereu aproape?
Funda

Răspuns Câştigător
| AndyAndrey35 a răspuns:

Si tu o cauti pe melodia aceia de pe Antena 1, care prezintă emisiunile: Te cunosc de undeva, X-factor, România dansează ect. În melodie se aude o voce de fată care cânta la pian ceva de genul la refren : i can't feel. Nu?

7 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Forever here de epic pop

| AndyAndrey35 a răspuns:

Era mai trista la inceput. Dupa treptat devine optimista, mai curajoasa. O iubesc! love struck

| AndyAndrey35 a răspuns:

Pai nu trebuia sa-mi daruiesti funda, ori cum cum o gasesc o postez aici big grin

| Ioana_Sorina_1988 a răspuns:

Tot de la Epic Pop - Be what you want asta-i http://www.youtube.com/watch?v=-Ns6pMqcHlo

| AndyAndrey35 a răspuns:

Păi nu este problema! :D Există opţiunea de retrage a fundei. Trebuie să-i fim recunoscători lui lui Ioana_Sorina_1988, pentru ajutor, şi uite nişte paşi ca să pui funda ei:
răspunsul câștigător poate fi înlocuit prin trimiterea unui mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact cu link-uri întrebării şi copy-paste-ul răspunsului care doreşti să fie câştigător.
Mult noroc. Era prea păcat să nu o primească ea! :o3

| thelegend2 a răspuns:

Melodia se numeste be what you want- epic pop, si eu am cautat-o foarte mult, dar uite ca am gasit-o happy. E foarte frumoasa sper ca te-am ajuat!