| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,cum si unde pot gasi si eu videoclipul Por amor remix cantat de Thalia? am cautat peste tot si nu gasesc, doar ca sunet, acum ceva timp gaseam dar acum numai gasesc... sad dau funda care ma ajuta. :*

Răspuns Câştigător
| mihaixliquid a răspuns:

Acceseaza linkul cu videoclipul versiunea remix http://www.izlesene.com/video/por-amor-remix-thalia/1875715 dar trebuie sa te logezi cu un cont gen facebook

| DULCICABRUNETA explică (pentru mihaixliquid):

Buna,multumesc mult mult pentru link, acesta il cautam, de ce nu s-o mai gasi oare?! :S ti-am dat funda :* happy da, ma voi loga cu facebook-ul meu.

5 răspunsuri:
| DULCICABRUNETA explică (pentru Jhonny1998):

Buna,multumesc pentru ajutor, dar am intrat si eu aici la acest link, si nu este videoclip, doar cantecul cu poza ei, mihaixliquid mi-a gasit un link bun cu videoclipul original. happy Esti dragut si tu ca ai incercat sa ma ajuti, si mersii frumos.

| Jhonny1998 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Nu ai pentru ce, m-as fi bucurat sa te ajut! happy

| DULCICABRUNETA explică (pentru Jhonny1998):

happy Da. Iti urez Paste fericit alaturi de familie :*