| siminaaaaa a întrebat:

Bunabig grinbig grin.va roggggggggg spuneti si mie daca stiti e o mel noua care am auzit-o la radio si e kntata de o fatabig grin.va rog sa-mi spuneti ca am mare nevoie de ea. e ceva de genul ce am retinut si eu din refrenlaughing"open your eyes, wide. open your eyes, wideee"sadsadsad...va implorrrrrrrrrrrcryingsadcryingcrying

5 răspunsuri:
| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Hi:*:*:*

Dj Andi Ft Stella-happiness

:X:X si mie imi place foarte mult

sper ca ti-am fost de ajutor:*Kiss:*

| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Buna:*

Dj Andi Ft Stella-happiness

s-ar putea sa-ti fii trimis de doua ori raspuns dar mi s-a blocat compul:*

Sper ca ti-am fost de ajutor. Pusy:*

| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Funda?big grin:*

| ßέßέ a răspuns:

Dj Andy & Stella - Happiness :*