| Alle_9220 a întrebat:

Bunahappy :d Eu ascult spike:X si vreau sa aflu daca si voua va place, argumentati de ce da sau nuwinking:d

Răspuns Câştigător
| RoxxxxxxDud a răspuns:

Mi se pare genial.readuce in melodiile lui realitatea, dura sau nu, asa cum e ea. mie una imi place foarte mult, mai ales tango:X!

3 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca e printre cei mai mai buni rapperi din romania.melodiile sunt super dar cel mai mult imi plac scandal, tango, panica rau, in capul altora, drumurile, din inima. funda?

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Da

| Alle_9220 explică:

Si mie imi love struck place canta superhappybatting eyelashes