| Alinutza121212 a întrebat:

Buna!big grin Imi dati va rog si mie niste melodii folk de la phoenix sau pasarea colibri sau ce mai stiti voi va rogggggg!big grin multumesc aaa si pentru cele mai multe cantece dau funtitawinking

Răspuns Câştigător
| Musat_Andrei_1998 a răspuns:

Ma bucur ca mai asculta lumea si asa ceva. Preferatul meu este Florian Pittis. Poti cauta pe youtube cateva melodii, cum ar fi Vinovatii fara vina; ploaia care va veni; sfarsitul nu-i aici...etc. Mai poti asculta Cargo-Rockeri romani buni-. Altele, nu mai stiu tongue mai vezi si tu.Vita de vie, Vama...din astia

1 răspuns:
| 1000bodies a răspuns:

Poti incerca si Emeric Imre.