| TheBigBOYS a întrebat:

big grin
Stie cineva un mixaj misto pe YouTube? Daca se poate chiar si mia multe, nu e suparare laughing
Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andrei17Meta a răspuns:

Martin Garrix - Ultra Music Festival Miami (2014) - YouTube, SKRILLEX LIVE @ ULTRA MUSIC FESTIVAL 2015, Fatboy Slim Live at Ultra Music Festival Miami 2013 (Full HD broadcast by UMFTV), David Guetta Miami Ultra Music Festival 2014, Armin van Buuren live at Ultra Music Festival 2015, Hardwell Live At Tomorrowland 2014 [FULL HD].

3 răspunsuri:
| Andrei17Meta a răspuns:

Orice de la Martin Garrix, Armin Van Buuren, Fatboy Slim, David Guetta, Skrillex si Hardweel. Funda?

| TheBigBOYS explică (pentru Andrei17Meta):

Link? big grin

| Andrei17Meta a răspuns (pentru TheBigBOYS):

Martin Garrix - Ultra Music Festival Miami (2014) - YouTube, SKRILLEX LIVE @ ULTRA MUSIC FESTIVAL 2015, Fatboy Slim Live at Ultra Music Festival Miami 2013 (Full HD broadcast by UMFTV), David Guetta Miami Ultra Music Festival 2014, Armin van Buuren live at Ultra Music Festival 2015, Hardwell Live At Tomorrowland 2014 [FULL HD].

| Andrei17Meta a răspuns:

David Guetta Miami Ultra Music Festival 2014, Martin Garrix - Ultra Music Festival Miami (2014), Fatboy Slim Live at Ultra Music Festival Miami 2013 (Full HD broadcast by UMFTV), SKRILLEX LIVE @ ULTRA MUSIC FESTIVAL 2015, Armin van Buuren live at Ultra Music Festival 2015, Hardwell Live At Tomorrowland 2014 [FULL HD].