| AG a întrebat:

daca imi raspundeti la intrebarea asta va dau cate funde vrei si cate voturi vretilaughing
Asadar, a fost ieri pe Prima TV ecranizarea celebrei piese de Shakespeare: Visul unei nopti de vara, filmul din 1999. Ei bine am cautat pe net o melodie din film dar nu o gasesc nicaieri. Este vorba despre "Brindisi" din opera La Traviata, interpretata de Renee Fleming si Marcello Giordani.
Daca poate cineva sa imi dea un link de download, nu il da degeabahappy

Răspuns Câştigător
| Mem0ries_5576 a răspuns:

Uite : da click aici http://www.video2mp3.net/
si introdu http://www.youtube.com/watch?v=HYZ2_Wb7bmA
si de acolo de descurci :)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spui ca ai cautat? Eu l-am gasit acum in cateva secunde. Tasteaza pe google si vei da de melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu ai decât să downloadezi tot soundtrack-ul...
Regulamentul site-ului nu ne permite să încurajăm pirateria, aşa că nu îţi pot da un link.Caută pe Google "A Midsummer Night's Dream Soundtrack download".