| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ii trimit unei vedete o scrisoare cum fac? Sa zicem ca de exemplu vreau sa ii trimit Innei o scrisoare.De unde sa stiu care este adresa ei?

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Adresa ei personala nu o gasesti. Ii trimiti pe adresa casei de productie/managerului, adresa ce poate fi gasita pe site-ul ei sau pe CD. Ei o sa-i predea scrisoarea.

7 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sau mai bine ii scrii pe Facebook. big grin

| Black_Cherry a răspuns:

Pai multe vedete au adrese pentru scrisori de la fani, de ex in popcorn sunt scrise adresele a mai multor vedete

| IsabelaBianca a răspuns:

laughing Ia legatura cu primaria Mangalia, evidenta populatiei, aia stiu sigur unde sta. Ca doar Inna e din Mangalia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au mai multe adresemai multe locuine ex inna are 3 adrese in Romania 2 in USA, vrei 3 Spania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa vorbesc cu inna pentru prima data

| Americanuu a răspuns:

Du-te la televiziunea unde este vedeta cel mai des invitata si ei iti vor programa o intalnire cu ea sau iti vor da un numar de telefon, o adresa. Nu sta sa cauti pe net adresele vedetelor ca nu ai sa gasesti decat abureli.

| ByankaPityka a răspuns:

Crede-ma si eu vreau acelasi lucru dar nu stiu cum sa fac