| Iuly_Nico_1991 a întrebat:

Buna
dati-mi si mie canareti/canarete celebri(nume)
de preferat genul pop, dar daca aveti si alteva frumos, va rog dati-mi

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

De ce ai vrea cantareti celebri? crezi ca ei au muzica mai buna sau cum? de obicei muzica buna este facut de cei care sunt mai putini cunoscutihappy

| Iuly_Nico_1991 explică (pentru Nucreeed):

Nu de asta, doar ca am o tema si trebuie sa scriu multi cantareti celebri din prezent

| svartirhimnar a răspuns:

Am altceva mai frumos. Mi-e lene să-ţi dau link. So, uite câteva nume de trupe pe care le-ai putea încerca :
- Skid Row
- Metallica
- Iron Maiden
- Led Zeppelin
- Nightwish
- Nirvana
- Guns N' Roses
- Bon Jovi
- Motorhead
- Viţă de Vie
- Trooper
Ar fi mult mai multe.dar cu astea se încep în prim plan, şi nu cred că pot să-ţi dau ceva mai. avansat să zic aşa..Totuşi, dacă eşti curioasă de un thrash, poţi încerca Slayer, Anthrax..Sunt multe trupe din acestea legendare. Sper să-ţi placă. :d

| ClaudiaAsaftei a răspuns:

Rihanna, One Direction, Taylor Swift, Olly Murs, Justin Bieber, P! nk, Rita Ora, Avril Lavigne, Little Mix, Maroon 5, The Script, Charlie Brown, Carly Rae Jepsen, Faydee, Jessie J, Cher Lloyd, Ke&ha, Justin Timberlake, Ed Sheeran, Miley Cyrus. pai cam atatia imi vin acum in minte. Toti canta pop (mai mult sau mai putin) laughing big grin