| Catalinnnn a întrebat:

de ceva vreme tot caut o piesa, si m-am gandit ca poate stiti voi piesa contine versurile: when i sweat to you baby sweet to you e ritmata si e cantata de un baiat. Va rog cine are o mica idee cum sar numa piesa si cine o canta sa-mi spuna.Raspunsul castigator primeste funda + vot cu cea m-ai mare placere. Multumesc pentru fiecare opinie!

7 răspunsuri:
| Catalinnnn explică (pentru M25M):

Nu e asta..multumesc oricum mai astept raspunsuri

| M25M a răspuns (pentru Catalinnnn):

Niste detalii in plus ar fi de folos, te-ar ajuta si pe tine si ne-ar ajuta si pe noiwinking

| Catalinnnn explică:

Nu e asta. multumesc oricum mai astept raspunsuri!

| Catalinnnn explică:

Pai nu stiu stiu ca e cantata destul de repede si refrenu contine versurile when i sweat to you baby sweet to you aaaaa when i swet to you baby swet to you... asa ceva nu stiu prea bine,, am ascultat-o in Germania saptamana trecuta la un post de radio si de atunci mi-a ramas intiparita in minte.

| Catalinnnn explică:

Nuuu in niciun caz... e house when i sweat to you baby sweet to you e... aaaaa when i sweat to you baby sweet to you e