| raluca_2332 a întrebat:

De unde as putea si eu descarca muzica? adica numai mp3 nu si video? Inainte descarcam de pe trilulilu dar acum cand descarc cand dau sa ascult in winamp imi apare asa: mp3-00:00
Va rog mult de tot ca vreau sa downloadez muzica pentru o ptetrecerebig grin

5 răspunsuri:
| paodoolse a răspuns:

Www.azmp3.ro uite pe acest site gasesti cele mai noi piese de toate genurile;) in fiacre zii apar peste 100 de melodii la fiecare categorie si poti sa le si downloadezi e super tare incearcal si ai sa vz ce multumitha o sa fii...:*:*:*:X:X:X:X fundita?

| alex2009 a răspuns:

Foloseste apex dc++ uite si un tutorial video care iti explica cum fuctioneaza acest program poti sa descarci si video si mp 3 http://www.videotutorial.ro/? p=393

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
1.Cauti link'ul melodiei pe youtube.
2.Intri pe www.vidtomp3.com.
3.Copii link'ul si il transcrii in bara aia goala de mai jos.
4. Dai Download si gata!

| mesSi_7026 a răspuns:

Www.netdrive.ro

e cel mai bun:)