| Asdfasdefta a întrebat:

De unde pot descarca melodia Miley Cyrus-Are you ready?
Dar sa fie sigur! FUNDA garantat!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| ionut_9568 a răspuns:

Melodia inca nu a fost postata pe net cred ca este prea noua sau nu a postatato nimeni incearca peste cateva zile si iti garantezi eu ca va merge

| TeoPT a răspuns:

Intra pe www.listentoyoutube.com

introdu link-ul youtube catre acea melodie. si o poti descarca mp3. e cel mai simplu, decat sa stai sa cauti pe toate site-urile.

7h30

| Sofffie a răspuns:

Baga id meu in lista: lovemusic_kmy, ca sa iti dau melodia si un program care copii linkul depe youtube si ii dai paste acolo, apoi se downloadeaza melodia.
PApa:*

| bogdas a răspuns:

Salut! uite linkul http://www.mediafire.com/? izdnkmttnhw

| bogdas a răspuns:

Funda?waiting