| LoReDaNa a întrebat:

de unde pot si eu sa descarc muzica nelimitata, adica la fisierulmeu.ro mai mult de 3 mel nu mere sa descarci...

Cat mai multe respunsuri pentru fundita :*

5 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Te sfatuiesc mai bine descarci converter youtube, dupa google, cauti o melodie dupa youtube ii copii linkul dai paste in program si Gata melodia e luata, si poti sa iei melodii pe care nici macar numele nu le cunosti, sonerii de telefon, bancuri.

| IIIx333III a răspuns:

Buna! Cel mai bine este de pe www.youtube-mp3.org. Eu una de acolo descarc. E simplu. Pui linkul de pe youtube si in cateva secunde(maxim 2 minute) iti apare melodia. Este cea mai eficienta metoda. Funda?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
http://www.listentoyoutube.com Pui linkul de youtube și gata! Fără viruși, free și online!
Sărbători fericite!