| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci am tot auzit o melodie frumoasa in franceza. ultima oara am auzit-o pe un program de televiziune.in videoclip apare o tanara bruneta care are o jacheta albastra...si mai apare in cadru parisul si turnul eiffel...asa cum am spus melodia este in franceza si este lansata in 2013, melodia este in intregime cantata de acea tipa! funda celui care o gaseste!:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Aceasta este melodia : http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk