| vacarescu a întrebat:

BUNA! din melodia Adrian Sina - Angel feat. Sandra N, cum o mai cheama pe ea, sandra si mai cum?FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sandra N. este numele de scena! In spatele numelui de scena al Sandrei N. se afla Alexandra Naftanaila, fiica primarului de la Albestii de Muscel. Desi are doar 20 ani, specialistii in muzica si show-bizz sunt convinsi ca, in curand, Alexandra va fi un nume recunoscut si in muzica internationala.
Mai multe detalii aici http://tisport.blogspot.com/......la-in.html
Bafta!

1 răspuns:
| Gabrrielo a răspuns:

Buna! Vocea feminina din melodia Angel este Alexandra Naftanaila.Sandra N este numele de scena.Numele de scenă,Sandra N, are legătură cu numele real. Sandra este un derivat de la Alexandra şi N este initiala de la numele de familie, Naftanaila.