| Diana080808 a întrebat:

Buna dragilor! niste recomandari in materie de muzica anilor 80-90?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Survivor - Eye Of The Tiger
Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
The Police - Every Breath You Take
Flashdance - Maniac
Men At Work - Down Under
Rick James - Super Freak
Eurythmics - Sweet Dreams
Don McLean - American Pie
Neil Young - Heart Of Gold

2 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Diana! Muzica anilor '80-'90 imi place si mie foarte-foarte mult, ascult aproape numai din aceasta. Sa iti recoamnd melodii mi-ar lua mult prea mult timp, insa iti pot recomanda artisti si trupe din aceasta perioada si poti asculta toate melodiile lor. Incearca Celine Dion, Michael Jackson, Whitney Houstoun, Madalina Manole, CC Catch, Modern Talking, Roxette, Boney M, ABBA, Laura Pausini... Auditie placuta!